Warsztaty u Państwa lub u nas w Wejherowie

wpis w: main | 0

Jesteśmy pracownią, która na co dzień działa w Żarkach i w Wejherowie. Zapraszamy do nas lub możemy przyjechać do Państwa. Prowadzimy warsztaty wyjazdowe w szkołach, przedszkolach, domach kultury i innych placówkach.

Skórzane breloczki, czyli młody szewc

Wybijamy i własnoręcznie zdobimy własne breloczki z skóry dostępne w kilku różnuch kształtach i kolorach

 

Glutki, własne żelki i mega gumy balonowe

Zabawa cieczą nienewtonowską, która świeci w ciemności i tworzenie własnych dmuchanych glutków

cena: 25 zł/osoba grupa do 50 osób czas: 1h

 


Zwierzaki z siana

Sianko, kolorowa tasiemka, ziarna kukurydzy lub fasola – tylko tyle wystarczy by każdy stworzył wesołe zwierzątko lub swojego cudaka. Dobra zabawa, masa śmiechu i zadowolona mina z własnego talentu – GWARANTOWANE!

od 4 lat cena 20 zł 1h grupa do 100 osób


Kwadratowy świat

Kwadratowy Etno Pracownia
Drewno to przyjemny, ekologiczny materiał, a udostępnione w wielu różnych kształtach pozwala na kreatywność. Uczestnicy dostają znane od zawsze drewniane klocki oraz kołeczki i składają swoje postacie i zwierzaki, na koniec zostaje już tylko zabawa kolorami.
od 8 lat, cena 28 zł/1h


Warsztaty Wielkanocne

Drewniane jajka
Najbliższe święta to doskonała okazja do zabaw naturalnymi materiałami i wiosennymi kolorami. Korzystając z siana, wikliny czy brzozy robimy świąteczne dekoracje na różne sposoby.

Więcej


Bajkowe warsztaty

Warsztaty inspirowane postaciami z bajek, podczas których każde z dzieci robi dwie postaci bajkowe. Najczęściej wybierane przez dziewczynki to Elza i Olaf, a przez chłopców Zygzak i Olaf. Przy zamówieniu z 2 tygodniowym wyprzedzeniem możemy przygotować wzory na zamówienie, np. maskotkę przedszkola lub szkoły.
cena 24 zł/dziecko


Malowana farma

Każde z dzieci wybiera swoje zwierzątko do malowania i tak powstaje cała kolorowa farma;  ... a w niej koguty, kury, króliczki, koniki, krowy, świnki.

od 3 lat, cena 24 zł/1h


Robimy przytulanki

Cudaki z siana
Robimy przytulanki w kształcie kotka, pieska, żyrafki, serduszka czy innych kształtów. Rozdajemy wycięte i częściowo zeszyte przytulanki, które potem uczestnicy wypychają, zszywają bezpiecznymi igłami, wiążą i doczepiają nosy, czupryny i wszelkie inne detale.
cena 28 zł


Robimy zabawki

Wracamy do początków zabawkarstwa. My opowiadamy o tym z czego i jak dawniej robiono zabawki, a dzieci tworzą własne. Malują konie na kółkach, auta, koty, motyle, kwiaty.
od 3 lat, cena 28 zł/1h


Serca na 3 sposoby

Ktoś z bliskich obchodzi urodziny lub inną uroczystość? Dzień Babci, Dzień Mamy lub Taty? Zapraszamy do pracowni. Serce zrobione z naturalnych materiałów, wykonane z pasją i zaangażowaniem to sympatyczny upominek dla bliskich.
cena 28 zł/2 serca
cena 20 zł/1 serce